7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side
Tilbud

Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green

(108 kundeanmeldelser)

kr. 299,00

Super lækkert regnsæt med seler fra danske Mikk-Line – Sættet er lavet i 100% genbrugspolyurethan med PU-coating. Den er garanteret fri for BPA, phthalater og PVC!

Her i farven Chinois Green.

Buksen kommer med stropper gummistropper ved fødderne, som … læs mere her

Er Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler - Chinois Green på lager?

Annonce
Køb Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler - Chinois Green

Varenummer (SKU): 42125864468653 Kategori: Tag:

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler - Chinois Green

Mange leder efter den billigste Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Mikk-Line hos Naturebaby.dk

Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green Fakta

  • Navn: Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green
  • Mærke: Mikk-Line
  • Økologisk og bæredygtigt: Ja
  • Pris: Kr. 299.00
  • Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
  • Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
  • Kategori: Tøj og sko > Overtøj > Regntøj

Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green fra Mikk-Line – 100% økologi og bæredygtighed

Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green betegnes ofte som musthave til familien med børn, og det kan man godt forstå, for forældres erfaringer taler sit tydelige sprog. Når fokus er rettet mod vores børn, er alle enige om, at vilkårene skal være de bedste, og hvis du køber Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green har du gjort dit forarbejde godt. Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green kan du trygt handle hos Naturebaby.dk. Er der en lille ny på vej, og kigger I på stofbleer, brystpumper eller savlesmække, kan du finde det her på siden. Er du bange for, at barnevognen pludselig strejker, så er vedligeholdelse essentiel. Det gælder både stel, hjul og tekstilerne. Passer I godt på barnevognen, kan den sagtens tjene familien til mere end ét barn, og du kan nyde en velholdt barnevogn, der ser godt ud .

Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green til de små

Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green er en af de håndplukkede varenumre her i shoppen i den godt sælgende kategori Tøj og sko > Overtøj > Regntøj. Der kommer hele hele 30 dages returret med din pakke når du køber din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green ved den velkendte shop Naturebaby.dk, som er den foretrukne shop blandt online shoppere. Her i online shoppens kæmpe udvalg finder mange det de leder efter, som jo fx kan være denne vare. Købes der ind i online webshops er varerne billigere- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Når du handler online, får du nogle bedre betingelser, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. efter du har købt dine varer, en del shops efterhånden giver endnu mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og prissammenlignen er let at foretage, i de mange webshops der er på det danske marked. Din sammenligning kan du rent faktisk lave så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Ved at købe dine varer online, slipper du for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, og det giver en god fleksibilitet for dig. Du kan også springe en lang kø ved kassen over det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.

108 anmeldelser af Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Mikk-Line regnsæt af genanvendt PU, m/seler – Chinois Green”